Najlepsza Polskia strona o Xiaolin - Pojedynek Mistrzów
Forum Styczeń 22 2019 21:41:25
Nawigacja
Strona:
Strona Główna
Redakcja
Kontakt
Wymiana Buttonów
FAQ
Forum
Szukaj

Xiaolin Pojedynek Mistrzów
Serial
Xiaolin
Heylin
Jack-Boty
Rangi
Miejsca
Shen Gong Wu
Pojedynki Mistrzów
Streszczenia
Dubbing
Pomyłki i śmieszne dialogi
Opowiadania
FAN Art
Ankiety
Gra wideo
Puzzle

Odcinki
Sezon I
Sezon II
Sezon III

Download
Avatary
Sygnaturki
Gify
Userbary
Tapety
Komiksy
Gry-Online

Inne
Xiao Xiaolin
Kięga Strony
Zwycięzcy Ankiet SGW
Xiaolin TV

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,020
Najnowszy Użytkownik: torubots
Xiaolin TV
Pojedynki Mistrzów

Pierwszy pojedynek mistrzów odbył się pomiędzy Wielkim Mistrzem Dashi, a złą Heylińską wiedźmą Wuyą. Dashi walczył mając do dyspozycji swoje mistyczne artefakty Shen gong Wu. Wuya rzuciła na niego czary, lecz udało mu sie wygrać zamykając wiedźmę w magicznej szkatułce.

Omi kontra Jack Spicer, walka o Oko Mistrza Dashi
Odcinek 1: Podróż Tysiąca Mil
Postawione Shen Gong Wu:
Omi - Trzy Tonowa Tunika
Jack Spicer - Moneta Modliszki

Omi wyzywa Jacka Spicera na pojedynek mistrzów. Zgodnie z regułami, zwycięzcą wyzwania będzie ten, kto pierwszy dotrze do Oka Mistrza Dashi. Trudność tego zadania polega na tym, że konkurencja odbywa się na bardzo wysokich skalnych kolumnach, po których uczestnicy muszą skakać, by dostać się do Shen Gong Wu. Jack Spicer używa swojej Monety Modliszki i szybko obejmuje prowadzenie. Omi nie pozostaje dłużny swojemu przeciwnikowi i również postanawia użyć swojego Wu, ale to zamiast mu pomóc tylko utrudnia mu skakania z podestu na podest. Kolejnym utrudnieniem dla młodego smoka są Jackboty, które Jack nasyła na Omiego, lecz ten niszczy je bez problemu i szybko dogania swojego przeciwnika. Zdekoncentrowany Jack staje się łatwym celem dla Omiego - gdy Młody Geniusz Zła zaczyna się przechwalać, Omi ściąga mu spodnie i zwycięża w pierwszym pojedynku, w którym bierze udział.
Jack Spicer wyzywa Claya na pojedynek mistrzów, wyzwaniem jest złapanie rudzika. Podczas gdy Jack rusza w szaleńczą pogoń za ptakiem, Clay zbiera nasiona słoneczników. W końcu Spicer wpada na drzewo,a zmęczony rudzik sam przylatuje do Claya.


Trwa pojedynek mistrzów pomiędzy Kimiko, a Jackiem. Spicer używa Jetbootsu, Więc spokojnie idzie po pionowej skale. Kimiko musi się wspinać, w końcu uderza Pięścią Tebigonga w górę, ale Jack dzięki swojemu Wu utrzymuje równowagę. Kimiko spada ze skały przegrywając pojedynek, oraz tracąc Małpią Buławe i Pięść Tebigonga.


Rozpoczyna się pojedynek pomiędzy Jack’iem a Kimiko. Stawką są Złote Pazury Tygrysa. Wyzwanie to wyścig po dwóch wąskich torach. Jack szybko obejmuje prowadzenie, bo Kimiko nie opanowała swoich emocji, związuje się Pajęczym Grzebieniem. Po chwili przypomina sobie słowa Mistrza Funga i udaje jej się osiągnąć skupienie absolutne. Odbiera Jack’owi Małpią Buławe i wygrywa pojedynek mistrzów.


Rozpoczyna się Pojedynek Mistrzów między Omi’m, a Katnappé o Pałeczki Przemiany. To pierwszy Pojedynek Mistrzów, Katnappé, więc Jack musi jej oddać swoje Wu. Omi pewny zwycięstwa zaczyna się przechwalać tymczasem Katnappé uderza Pięścią Tebigonga w ziemie przewracając go. Odbiera mu Złote Pazury Tygrysa i z łatwością wygrywa Pojedynek Mistrzów.


Jack wyzywa Kameleobota przebranego za Kimiko na Pojedynek Mistrzów. Walka toczy się o Hełm Jonga. Zadaniem jest dobiegnięcie do Shen Gong Wu skacząc po posągach. Gdy kimiko ma Wu w zasięgu ręki poślizguje się i spada w przepaść. Jack wygrywa pojedynek, a mnisi niewiedzą, że miał to wszystko od początku zaplanowane...


Rozpoczyna się pojedynek Mistrzów pomiędzy Jackiem,a Omi’m. Zadaniem jest wyścig z góry na snowbord’ach. Omi, pomimo iż jest ,,nieco otępiały'' przez Pierścień Dziewięciu Smoków, udaje mu się wyprzedzić Spicer’a. Gdy Omi jest o krok od zdobycia Wu zsuwa się na desce z górki, a na niego spada czwórka klonów. Cała piątka żółto głowych staje się jednym normalnym mnichem,lecz mimo to Jack okazuje się szybszy i wygrywa Oko Sokoła.


Jack wyzywa Omiego na pojedynek mistrzów, stawką jest tajemniczy czarny smok. Oko Sokoła Jacka przeciwko Monecie Modliszki Omiego. Zadaniem jest odnalezienie Wu wewnątrz czynnego wulkanu. Po krótkich poszukiwaniach Spicer postanawia oszukiwać, zamyka Omiego w lepkiej mazi swojego projektu. Omi nie podddaje się i odbiera Jackowi Wu w ostatniej chwili.


Rozpoczyna się pojedynek mistrzów Shen Yi Bu pomiędzy Omim i Jeramanie, a Jackiem i Lokomorobotem. Wyzwaniem jest dziesięciominutowy mecz koszykówki. Mimo że Jack szybko obejmuje znaczną przewagę to Omiemu dzięki pomocy Jeramanea udaje się dogonić Spicera Po bardzo zaciętej walce pada remis, lecz Omi w ostatniej minucie robi efektowny wsad i wygrywa pojedynek wynikiem 30:28 dla Xiaolinu i Ogon Węża.


Clay wyzywa Jacka na pojedynek mistrzów stawką jest Gwiazda Hanabi. Clay stawia Ogon Węża, a Jack Ostrze Zawieruchy. Wyzwaniem jest znalezienie Wu w stogu siana. Mnichowi ziemi przeszkadzają ciągłe podpowiedzi i narzekania taty. W końcu Clay postanawia sprzeciwić się ojcu i pokonać Spicera po swojemu. Łapie Wu lassem wygrywa pojedynek i udowadnia ojcu, że jest już prawdziwym mężczyzną.


Katnappe wyzywa Kimiko na pojedynek mistrzów. Kimiko stawia Monetę Modliszki, a Katnappe Pajęczy Grzebień. Wyzwanie to skakanie po aligatorach. Katnappe nie zamierza walczyć uczciwie i dzwoni na komórkę Kimiko, aligatory słysząc dzwonek rzucają się na dziewczynę. Kimiko wyrzuca komórkę do wody, lecz Katnappe zdążyła już zdobyć Giętki Lotos.


Rozpoczyna się pojedynek mistrzów pomiędzy Raimundem, a Kameleobotem. Rai stawia Oko Sokoła, a Kameleobot Trzytonową Tunikę. Zadanie to zabawa w chowanego z Shen Gong Wu. Gdy Raimundo ma zamiar użyć Oko Sokoła jego i Kameleobota zalewa ogromna fala. Nowa wersja Kameleobota może zamieniać się w zwierzęta morskie, więc Rai nie ma z nim szans w wodzie i przegrywa Latawiec Longhi.


Zaczyna się pojedynek pomiędzy Clay’em i Tubbimurą. Clay stawia Ogon Węża, a otyły ninja Pałeczki Przemiany. Zadanie to wyścig na lodzie, po krótkiej gonitwie przeciwnicy zatrzymują się przed Językiem Saipinga, ale lód wokół nich zaczyna pękać. Po chwili Tubbimura zaczyna rzucać w stronę Clay’a ryby. Na mnicha rzuca się gromada głodnych fok, lód pęka pod ich ciężarem wciągając pod wodę cowboya, Tubbimura wygrywa.


Na pustyni Jack wyzywa Omi’ego na pojedynek mistrzów. Młody Geniusz Zła stawia Małpią Buławę, a Omi Gwiazdę Hanabi. Wyzwanie to wyścig do Shen gong Wu oraz dodatkowe wyzwanie nie można wylać z szklanki ani kropli wody. Jack od początku nie zamierza walczyć uczciwie i atakuje Omi’ego Pająkobotami. Omi wpada na pomysł dzięki, któremu może wygrać pojedynek, nabiera wody w usta niszczy roboty i wyprzedza Jacka zdobywając latarnie San Chi.


Omi wyzywa Jacka Spicera na pojedynek mistrzów. Zadanie to zbieranie żołędzi na czas, walka toczy się o Serce Jonga. Omi stawia Jetbootsu, a Jack Giętki Lotos. Z początku przeciwnicy mają taką sama ilość żołędzi, lecz Jack jak zwykle postanawia oszukiwać. Używając Giętkiego Lotosu rozciąga się pomiędzy dwoma drzewami i wrzuca przelatującego Omiego z procy. Mały mnich uderzając w drzewo obsypuje Spicera całą górą żołędzi zapewniając mu zwycięstwo.


Na latarni morskiej trwa walka pomiędzy Jack’iem Spicerem a mnichami z klasztoru Xiaolin. Nagle Raimundo Rzuca się na Jack’a i wyzywa go na Pojedynek Mistrzów. Wyzwanie to „Gra w berka z latarnią”. Raimundo stawia Złote Pazury Tygrysa a Jack Giętki Lotos. Latarnia zmieniła kształt i zaczyna się Pojedynek Mistrzów. Zawodnicy używają Shen Gong Wu by uciec przed światłem, ale Jack w pewnym momencie chwycił Raimunda światło się zbliżało. Raimundo jednak użył Złotych Pazurów Tygrysa, popchnął Jacka i wygrał Pojedynek Mistrzów.


1500 lat temu Wielki Mistrz Dashi wyzywa Omiego na „Pojedynek Mistrzów” walka toczyć będzie się o magiczną szkatułkę, którą potrzebuje, Omi do pokonania Wuyi. Wyzwanie to: „Zabranie kamyka Wielkiemu Mistrzowi Dashi przed upływem czasu”. Omi stawia Kule Tornami a Wielki Mistrz Dashi, nic. Dashi osiąga sporą przewagę, ale Omi powoli się do niego zbliża. Wreszcie Omi dogania Mistrza Dashi, używa Kuli i zamraża Dashi’emu rękę. Ten jednak znów ucieka małemu mnichowi. W ostatnich sekundach rzuca się na Mistrza Dashi’ego, ale znów nie udaje się mu chwycić kamyka. Omi spada w błoto a Dashi mówi Omi’emu, że nie spróbował jeszcze ostatniej metody. Omi poprosił ładnie o kamyk, który daje mu Dashi i wytłumaczył mu, że w walce z Wuya musi robić niespodziewane rzeczy.


W lesie Jack i jego robot wyzywają Omiego na Pojedynek Mistrzów, Kimiko protestuje, że to nie uczciwe i robot Jack’a oznajmia, że od teraz działa solo. Wyzwanie to: Kto dłużej się utrzyma. Omi stawia Język Saiphinga, Jack stawia Łuskę Błyskawicy a robot Jack’a wystawia Opończe Cieni. Na początku Jack i jego robot walczą ze sobą, ale po chwili Omi przerywa im i mówi, że on jest gotowy do pojedynku. Jack używa Łuski i urywa robotowi głowę, ale ten wypycha go swoją resztą ciała dzięki Opończą Cieni. Robot Jack’a używa Opończy i próbuje wygrać Pojedynek, ale Omi spytał Jack’a co on by zrobił na jego miejscu. Dzięki temu Omi osiągnął małą przewagę i zabiera swojemu przeciwnikowi jego Wu. Potem używa Język Saiphiga i dzięki zwierzętom wygrywa Pojedynek Mistrzów.


Omi wyzwał Vlada na Pojedynek Mistrzów, wygrywa ten, kto pierwszy wydostanie się z labiryntu zanim cała zaleje się wodą. Omi stawia Kryształowe Okulary zaś Vlad Trzy Tonową Tunikę. Hełm Wushu, o, który walczą na początku Pojedynku szybko ucieka zawodnikom. Vlad szybko kopie małego mnicha i osiąga niewielka przewagę, lecz Omi jednak go wyprzedza. Wyzwanie jest trudniejsze niż się na początku wydawało i ani Omi ani Vlad nie mogą wydostać się z labiryntu. Wreszcie spotykają się na środku labiryntu a Vlad oznajmia Omiemu, że niemożliwe jest wyjście tego labiryntu. Omi „używa” swojego żywiołu, ucieka Vladowi, przy tym również Pojedynek Mistrzów i Shen Gong Wu ( Hełm Wushu )


W Hong Kongu, Raimundo wyzywa Jack’a na Pojedynek Mistrzów. Jednak okazuje się, że odbędzie się potrójny Pojedynek, ponieważ Latawiec Longhi złapał też w tym samym czasie również Pandabubba. Jack’ stawia Pajęczy Grzebień, Raimundo Oko Mistrza Dashi a Pandabubba Pięść Tebionga. Wyzwanie to wyścigi łódek, kto pierwszy dotrze do mety wygrywa. Na początku wszyscy skręcają w oddzielne kierunki: Raimundo w lewo, Jack w prawo a Pandabubba prosto. Po kilku sekundach przeciwnicy Rai’a niszczą mu łódkę a sami płyną do mety. Raimundo jednak nie zniechęca się i używając Oka Mistrza Dashi i swojego żywiołu przypływa do mety jako pierwszy. Omi ujął to tak: Czy wy to widzicie? Raimundo wreszcie złapał trochę wiatru, w żagle!


Zaczyna się pojedynek mistrzów pomiędzy Clayem i Cyklopem Heylinu. Walka toczy się o Rękawice Jisaku. Wyzwanie to strąć przeciwnika ze skały, Clay stawia Odwracające Lustro zaś Cyklop Heylinu Skrzydła Tinabi. Na początku Clay uderza Cyklopa dosyć skutecznie lecz ten ratuje się skrzydłami Tinabi. Przez chwile między przeciwnikami toczy się zacięta walka, ale Cyklopowi w końcu udaje się zniszczyć skałe na której stał Clay i wygrywa niestety Pojedynek Mistrzów odbierając Clay'owi Odwracające Lustro.


Zaczyna się pojedynek mistrzów na zasadach Shen Yi Bu pomiędzy Cyklopem, a pomniejszonym przez Pałeczki Przemiany Omim walka toczy się o Kolec Starych Piorunów. Zadaniem jest „Wyścig przez Dolinę Śmierci”. Już na początku Omi zdobywa małą przewagę nad Cyklopem wlatując w mały tunel w górze. Cyklop postanawia użyć Jetbootsu, lecz tak małe Shen Gong Wu mieści się tylko na jego palcu u nogi. Po krótkim locie z Jetbootsu ześlizguje mu się z palca, a ten spadając na ziemię omal nie zgniata Omiego. Ostatni krótki odcinek drogi przeciwnicy pokonują ślizgając się po lodzie powstałym dzięki Kuli Tornami Omiego. Omi wygrywa przewagą kilku centymetrów i zdobywa Kolec Starych Piorunów.


Rozpoczyna się pojedynek mistrzów o Miotacz Jedwabiu pomiędzy złym dwugłowym Dojem, a Omim, zadaniem jest złapanie przeciwnika. Dojo stawia Pięść Tebigonga, a Mały Mnich Pałeczki Przemiany. Dojo natychmiast zaczyna ścigać Omiego, lecz ten sprawnie robi uniki. Po długim pościgu Omi zostaje zapędzony w pułapkę i nie mając innego wyjścia postanawia przechytrzyć smoka. Wykorzystując swój spryt podstępem zamyka Doja w klatce i uniemożliwia mu zrealizowania jego podłego planu!


Zaczyna się kolejny pojedynek mistrzów, walka toczy się o worek pełen Shen Gong Wu. Omi stawia Miotacz Jedwabiu, zaś Jack stawia Muszlę Telepatii. Wyzwaniem jest „większa beksa przegrywa”. To trochę dziwne , że Jack rzucił takie wyzwanie, w końcu jest największą beksą wśród bohaterów. Mnich od razu rusza do ataku lecz Jack zna każdy jego ruch, ponieważ używa Muszlę Telepatii. Po chwili Omi wpada na świetny pomysł i razem z przyjaciółmi zaczyna w myślach wyśmiewać Jacka Spicera. Jack słysząc obrażające go komentarze rozprasza się i zaczyna nieźle obrywać od niziutkiego przeciwnika. W końcu przegrywa spadając na wielką pajęczynę zrobioną przez małego żółtka Miotaczem Jedwabiu.

Rozpoczyna się pierwszy ośmioosobowy pojedynek mistrzów, pomiędzy mnichami z klasztoru xiaolin, a ich największymi lękami Babcia Lily, Wielka Meduza, Miniko Wiewiórka i Ma’Chica. Wyzwaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się na ringu podczas walki sumo. Z początku mnisi niezbyt dobrze radzili sobie w walce przez strach. Jednak powoli udaje im się stawić czoło swoim lękom przez co uzyskują przewagę. Po koleii przeciwnicy zostają wyrzuceni z areny, a mnisi wygrywają Przyczajoną Pumę.

To pierwszy normalny pojedynek mistrzów tzn. bez użycia żadnych Shen Gong Wu. Uczestniczą w nim Mistrz Mnich Guan oraz jego odwieczny rywal Chase Young, a stawką jest wolność mnichów oraz smoka Doja. Pojedynek odbył się w pałacu Chase'a, przeciwnicy korzystali ze swoich broni i własnych umiejętności. Gdy Guan osiągnął przewagę Chase zaczął oszukiwać i zaczął oszukiwać. Po chwili Guan zgubił się w lustrzanym labiryncie i nie mógł znaleźć prawdziwego Chase'a. Nie poddał się jednak, użył swojej mocy i zaatakował silnym ciosem czającego się za jego plecami przeciwnika.

Zaczyna się pojedynek mistrzów miedzy Kimiko, a złośliwym demonem Sibini. Walka toczy się o Skrzydła Monarchy. Zadanie to wyścig do Wu i ucieczka z ringu Gejzerów. Po chwili Kimiko uzyskała znaczną przewagę i była już przed szukanym wu: Skrzydłami Monarchy gdy nagle Sibini podstępni ją zaatakował. Zabrał skrzydła i już miał uciec z ringu gdy nagle Kimiko użyła Oko Mistrza Dashi razem ze swoim żywiołem i pokonała Sibini'ego i zamknęła go w szali.

Komentarze
KillerPL dnia 07 grudzień 2007 14:18
Zajefajne Pojedynki Mistrzów...
rajmundo dnia 03 luty 2008 21:23
Mało Ich Troche smiley
matix dnia 06 luty 2008 20:09
extra showdowny nie ma co. ale nie co ich mało co ?mimo to extra
omi11 dnia 02 kwiecień 2008 15:21
super pojedynkismiley
Kate dnia 07 kwiecień 2008 14:04
Dupa Jasia jest okej, ale trochę za mało. Jak chcecie to coś napiszę, ale... 1,2,3 umiem żyć. A zresztą... Możecie skasować ten post... Albo nie!!! Albo tak... Lepij nie. A może...? Nie, jednak nie.
raymondo dnia 26 kwiecień 2008 19:19
hej nie napisali o pojedynku kimiko z panda bubbąsmiley
woj dnia 29 maj 2008 13:10
to nie wszystkiesmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Kameleobot dnia 27 listopad 2008 14:55
najlepszy był w odc. czas po czasie cz.2.......ale tu go nie ma smiley
xxxxxx dnia 14 grudzień 2008 20:57
niema pojedynku w którym grali w xiaolinski fliper
Rajmundek dnia 15 styczeń 2009 18:19
Trochę się dowiedziałem...smiley
karmi25 dnia 20 marzec 2009 11:12
fajne pojedynki ale troszeńkę mało
dojo91 dnia 12 lipiec 2009 13:32
" Chase zaczął oszukiwac i zaczął oszukiwac " to do poprawienia
Michal300 dnia 13 wrzesień 2009 21:35
fajne to ^^
Raimundo021 dnia 04 listopad 2009 11:50
wiecej pojedynkow bym chcial:@
Kakashi-Hatake dnia 10 listopad 2009 20:56
chciałbym więcej:@:@:@:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D:D:D
Omi999 dnia 31 styczeń 2010 19:17
ja też
Raimundo021 dnia 14 luty 2010 14:20
malosmileysmiley
Ketsu dnia 21 lipiec 2010 16:45
Chcecie Wiecej Odcinków Wpisywac Cos Po angielsku np. 4Th season Please
http://www.freewebs.com/4th-season-of-xiaolin-showdown/guestbook.htm
Macie
Piorun09 dnia 22 lipiec 2010 11:26
Jeden z moich ulubionych pojedynków to ten, kiedy kimiko za pomocą Skarbu Slepego Szermierza zamienia się w Jack'a i wyzywa na pojedynek mistrzów Chase'a i Roy'a fasolkę. I tego też tu nie ma.smiley
Clevleen Young dnia 22 lipiec 2010 15:02
No mój też i ciekawa jestem, dlaczego go tu nie masmiley A co do pierwszego Pojedynku Mistrzów: jak się zobaczy ostatni odcinek, to już się wie, ile prawdy mają w sobie legendysmiley
rajmundo pl dnia 26 sierpień 2010 18:43
muj ulubiony to cza po czasie cz2 kiedy raimundo wyzywa fasolkę a po stronie raimunda są kimiko,klay i omi.po stronie fasolki są chase yang wuya i mistrz.ale gdyby raimundo ich nie załatwił to omi by nie doleciał do smoka dogo.ray czyli ja rządze.smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
krystian23 dnia 21 wrzesień 2010 11:39
ja jestem raimondo
smiley
ognista kornelia dnia 29 marzec 2012 14:53
gitsmileysmiley
ognista kornelia dnia 29 marzec 2012 14:54
kurwa zajebistesmiley
XiaolinExpert dnia 29 listopad 2012 16:23
jedno z najlepszych pojedynkóvv to vvalka kimiko z sibini o skrzydła monarchy i ta muzyka git smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 43% [9 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 33% [7 Głosów]
Dobre Dobre 19% [4 Głosów]
Przeciętne Przeciętne 5% [1 Głos]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Michal300
27/07/2017
Brawa dla Borysa smiley LQ, przez chwilę myślałem że chodzi ci o klasę 402. Pamiętam obie te kreskówki smiley Ale teraz też lubię się pośmiać z takiego Zwyczajnego Serialu cz Gumballa.

Lord Quest
20/07/2017
Pamiętacie bajkę pt. "Klasa 3000", która miała cudowną muzykę w prawie każdym odcinku? Dziś ze świecą szukać w internecie jakichś polskich opinii na temat tego serialu, a szkoda...

Borys
19/07/2017
Sytuacja opanowana z tymi botami

Michal300
11/07/2017
Troszku mi się tęskno zrobiło za dawnymi userami tej stronki :c

Michal300
11/07/2017
BOTY!!!

Kippller
29/12/2016
Jeszcze 2 dni smiley

Borys
25/09/2016
Myślałem, że nie zobacze tutaj już spamu na forum od botów, a jednak smiley

Michal300
27/07/2016
No i jak tam wam czas mija co? ;p

Michal300
12/01/2016
Wiem tylko że pomiędzy kolejnymi częściami trylogii mają wyjść dwa spin-offy. Pierwszy opowiadający historię rebeliantów i ich kradzieży planów Gwiazdy Śmierci, a drugi ma być związany z Hanem Solo, a

Borys
12/01/2016
Z Bobą i Hanem jakieś seriale nie mają wyjść czasem? Fajna sprawa jeśli to prawda

Archiwum
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-20051583218 Unikalnych wizyt Asymetric Orange Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu